DOLLE

Nemecká firma Gebr. DOLLE GmbH ponúka viac ako 50 rokov skúseností s výrobou a vývojom skladacích podkrovných schodov a schodísk. Za dobu svojej existencie sa vypracovala medzi najväčších výrobcov na svete . Jej produkty sa dodávajú do takmer 40 krajín. Vysoká kvalita je súčasťou všetkým jej produktov. Všetky schody sú certifikované a výroba prebieha podľa ISO 9001.

Skladacie podkrovné schody sú dôležitou súčasťou takmer každého domu, preto by sa mali vyznačovať nielen svojou funkčnosťou, ktorá je prvoradá, ale aj estetickým vzhľadom, no a absolútnou výhodou je v tomto prípade ja cena, ktorá dokáže osloviť širokú verejnosť. Vzhľadom k tomuto faktu sme sa rozhodli pre našich klientov pridať do nášho portfólia značku DOLLE a tak v spolupráci s týmto výrobcom sme sa stali dodávateľom pre slovenský trh. V tomto prípade vychádzame z potrieb našich klientov a prevzali sme základnú radu niekoľkých typov skladacích schodov, ktoré sú najvyhľadávanejšie a potrebné pre akýkoľvek rodinný dom. Tieto produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou a výnimočnou bezpečnosťou, pretože ich výrobcom, ako aj nám záleží na každom detaile. Vitajte a oboznámte sa s našou ponukou!

Ponúkame nasledovné vlastnosti schodísk:

  • Podkrovné skladacie schody novej generácie.
  • Významné zníženie tepelných strát vďaka nízkej hodnote súčiniteľa tepelného prestupu pri podkrovných skladacích schodoch.
  • Revolučné konštrukčné zmeny sú umožnené vďaka jedinečnému použitiu uzáveru, tj. rebrík je fixovaný priamo do rámu a vďaka tomu nie je prenášaná žiadna záťaž na uzáver!
  • Rýchla a úžasne jednoduchá montáž systému, tj. 3 kroky pri montáži schodov.